ورود به سایت :

فعالسازی مشترکین ثبت نام شده در نمایندگی ها :

فروشـگاه اینتـرنتی آدینا اسپرت فروشـگاه اینتـرنتی آدینا اسپرت A d i n a S p o r t.com

«تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.»

استرداد كالا


در حال حاضر استرداد كالا فقط در حالتي كه  كالا با مشخصات درج شده در سايت تطابق نداشته باشد، امكان پذير مي باشد. بدين منظور مشتري مي تواند پس از هماهنگي با واحد فروش، كالا را عودت داده و با ورود به پروفايل كاربري، فرم درخواست استرداد وجه را تكميل نمايد. وجه مربوطه پس از تأييد، ظرف مدت 24 ساعت كاري مسترد خواهد شد. 

همچنین به منظور ارائه خدمات هر چه بهتر به مشتريان گرامي، تمهيدات زير نيز در نظر گرفته شده است:

تعويض نوع كالا
تعويض نوع كالا  در زمان هاي به غير از حراج عمومي در صورت عدم استفاده از كالا حداکثر تا 48 ساعت پس از دریافت کالا و ضمن هماهنگي تلفني با مدير سايت امکان پذیر مي باشد (کالای مورد نظر نمي تواند قیمتی کمتر از قيمت سفارش اوليه داشته باشد). 

تعويض سايز كالا
تعويض سايز كالا در صورت عدم استفاده حداکثر تا یک هفته پس از دریافت کالا و در صورت موجود بودن سايز درخواستي امکان پذیر مي باشد. در مورد مشتریان خارج از شهر تهران، امکان تعویض سايز کالا از طریق ارسال پستی با هماهنگی قبلی میسر می باشد. بدیهی است در این حالت کلیه هزينه های حمل و نقل از مشتری دریافت خواهد شد.
همچنین مشتریان می توانند جهت کسب اطلاع از موجود بودن کالا و جهت سهولت در تعویض کالا پس از ورود به پروفایل كاربري فرم درخواست تعویض سایز کالا را تكميل نمایند.


استرداد وجه
در حالتهاي انصراف (تنها قبل از مرحله ارسال و پس از كسر هزينه هاي اداري به ميزان 8 هزار تومان)، عدم تطابق كالا با مشخصات درج شده در سايت و يا درصورتيكه در مرحله پردازش مشخص گردد كه به دلايل كيفي و يا اتمام موجودي امكان تأمين سفارش درخواستي وجود ندارد و همچنين تمايل به تغيير سفارش نيز نباشد؛ مشتري مي تواند با ورود به پروفايل كاربري، فرم درخواست استرداد وجه را تكميل نمايد. وجه مربوطه پس از تأييد، ظرف مدت 24 ساعت كاري مسترد خواهد شد.

تغيير سفارش و واريز وجه متفرقه
درصورت نياز به واريز وجه اضافه توسط مشتري، مربوط به مابه التفاوت سفارش تغيير يافته؛ مشتري مي تواند با ورود به پروفايل كاربري و با انتخاب گزينه واريز وجه متفرقه، وجه مربوطه را پرداخت نمايد.


تماس با ما راهنمای خرید