ورود به سایت :

فعالسازی مشترکین ثبت نام شده در نمایندگی ها :

فروشـگاه اینتـرنتی آدینا اسپرت فروشـگاه اینتـرنتی آدینا اسپرت A d i n a S p o r t.com

«تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.»

روش های پرداخت وجه


1- پرداخت اينترنتي وجه:

بهترين و آسان ترين روش جهت تسويه مبلغ سفارش، واريز اينترنتي وجه مورد نظر است. بدين منظور پس از ثبت سبد خريد با پيشروي در مرحله آخر فرآيند خريد و از طريق انتخاب درگاه اينترنتي بانكهاي عامل، مبلغ سفارش را واريز نمائيد. كاربران مي بايست اطلاعات زير را در زمان واريز وجه اينترنتي به همراه داشته باشند:
- شماره شانزده رقمي عابر بانك
- شماره امنيتي سه يا چهار رقمي نوشته شده روي عابر بانك (cvv)
- تاريخ انقضاي عابر بانك
- رمز خريد اينترنتي (فعالسازي با دستگاه خودپرداز)
توجه داشته باشيد كه حتماً پس از انجام عمليات، پيامهاي اعلامي از سوي بانك را مطالعه و مطابق دستورالعمل راهنما عمل نمائيد. در برخي بانكها پس از واريز مي بايست صبر نمائيد تا به سايت آدينااسپرت هدايت شويد.

2- واريز وجه از طريق كارت به كارت
دارنده هر يك از كارتهاي عضو شتاب ميتواند با انتقال وجه سفارش به شماره كارت 6362141804480607 بانک آینده بنام حسام فریبرزیان طهرانی و درج اطلاعات مورد نياز در بخش مربوط به واريز كارت به كارت؛ وجه سفارش را تسويه نمايد.

3- واريز وجه از طريق انتقال به حساب
وجه سفارش را به حساب شماره 8044881054 بانک ملت بنام حسام فریبرزیان طهرانی واريز نموده و اطلاعات مورد نياز در بخش مربوط به واريز به حساب را درج نماييد.

4- پرداخت در زمان دريافت سفارش
اين روش فقط مختص مناطق 1 الي 14 شهرداري در شهر تهران و از طريق پرداخت وجه نقد و يا استفاده از كارت خوان سيار مي باشد.

تماس با ما راهنمای خرید