ورود به سایت :

فعالسازی مشترکین ثبت نام شده در نمایندگی ها :

فروشـگاه اینتـرنتی آدینا اسپرت فروشـگاه اینتـرنتی آدینا اسپرت A d i n a S p o r t.com

«تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.»

رقابت پوما و آديداس در فينال ليگ قهرمانان اروپا


رقابت پوما و آديداس در فينال ليگ قهرمانان اروپا
ديدار پاياني رقابتهاي ليگ قهرمانان اروپا فرصتي است تا دو نشان صاحبنام پوشاك ورزشي، آديداس و پوما، به رقابت با يكديگر بپردازند.
اين دو نشان معتبر امشب در فينال ليگ قهرمانان اروپا به رقابت با يكديگر مي‌پردازند. داستان جدايي "آدي داسلر" و "رودولف داسلر" كه منتج به تاسيس آديداس و پوما شد با رقابت اين دو تيم، امشب در ومبلي دوباره جان مي‌گيرد.
پوما حامي مالي تيم فوتبال دورتموند است و امشب در بازي فينال مدل جديدي از محصولات خود به نام PowerCat را رو مي كند. "ماركو رويس" ، هافبك دورتموند، امشب با اين كفش مقابل بايرن مونيخ به ميدان مي‌رود. اين همان كفشي است كه "سسك فابرگاس" بارسا هم به آن علاقه نشان داده است. رويس كه ابتداي فصل از مونشن گلادباخ به دورتموند پيوست گفت هرگز فكر نمي‌كرده به ديدار پاياني راه پيدا كند.

وي گفت: اينكه در فينال ليگ قهرمانان در ومبلي بازي كنيد واقعا احساس فوق العاده اي است. من هرگز فكر نمي‌كردم اين داستان به واقعيت بپيوندد. فقط مي‌خواستم در اين تيم باشم، بهترين عملكردم را به نمايش بگذارم و اولين تجاربم را در رقابتهاي ليگ قهرمانان اروپا به دست بياورم.

در حالي كه پوما طيف عظيمي از بازيكنان دورتموند را حمايت مي‌كند آديداس هم شماري از بازيكنان بايرن را تحت پشتيباني خود دارد. توماس مولر، باستين شواين اشتايگر، آرين روبن، فيليپ لام و مانوئل نوير با كفش سه خط آديداس به ميدان مي‌روند. آديداس قرار است امشب مدل جديد كفش خود تحت عنوان F50 را رونمايي مي‌كند.فرم ارسال نظر

*نام و نام خانوادگی:
*پست الکترونیک:
*نظر شما:
بیشینه 3500 کاراکتر ( کاراکتر باقیمانده).
تعداد کاراکتر بیشتر از حد مجاز می باشد.
* لطفا کاراکترهایی را که در تصویر می بینید در کادر پایین وارد کنید:

تماس با ما راهنمای خرید