ورود به سایت :

فعالسازی مشترکین ثبت نام شده در نمایندگی ها :

فروشـگاه اینتـرنتی آدینا اسپرت فروشـگاه اینتـرنتی آدینا اسپرت A d i n a S p o r t.com

«تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.»

آمادگي پوما جهت اسپانسري ليگ فوتبال ايران


آمادگي پوما جهت اسپانسري ليگ فوتبال ايران
مديرعامل شركت پوماي ايران مي‌گويد پوما آماده است تو‌پ‌هاي رايگان در اختيار ليگ قرار دهد و همچنين اسپانسر تيم ملي در جام جهاني شود.
محمدعلي دنياگرد در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با اشاره به اعلام آمادگي اين شركت براي در اختيار گذاشتن توپ رايگان به ليگ برتر، اظهار كرد: مطابق مكاتبات انجام شده، نظر پوما در اين خصوص مثبت بوده است. وي افزود من به شما مي‌گويم كه توپ چندان ارزشي ندارد و اتفاقي كه در فوتبال ايران افتاده بيشتر حاشيه است.
وي ادامه داد: اگر يك باشگاه 8 – 9 سال توپ بخرد باز هم پولش به اندازه قيمت يك بازيكن نمي‌شود. ما براي اين كار به فدراسيون اعلام آمادگي ‌كرده‌ايم، اما هنوز درخواستي از سوي مسئولان فدراسيون به ما ارائه نشده است. قبل از هر چيزي مي‌خواهيم اين توپ‌ها را چطور مي‌توانيم وارد كنيم، چرا كه بايد بعضي از مسائل كمرگي را حل كنيم.
دنياگرد با اشاره به اين كه نمي‌خواهيم قرارداد شركت ديگري را خراب كنيم، گفت: در حال حاضر فدراسيون با آل اشپورت قرارداد دارد. ما آمادگي خود را اعلام ‌كرده‌ايم و اگر فدراسيون بخواهد وارد ميدان مي شويم. مطمئن باشيد كه در جام جهاني پيش‌رو در توپ ، كفش ، لباس و غيره از پوما بيشتر خواهيد شنيد. همين الان مهدي رحمتي با پوما قرارداد دارد.
وي افزود: به هر حال شركتي با فدراسيون قرارداد بسته و بايد منافعش حفظ شود. ما نمي‌خواهيم كه براي ورود خودمان كار بقيه را خراب كنيم. براي ما فقط منافع فوتبال ايران مهم است. من هنوز توپ‌هاي آل اشپورت را نديده‌ام، اما چيزي كه مسلم است نمي‌توانم باور كنم كه علي دايي و امير قلعه‌نويي روي غرض‌ورزي و مسائل شخصي از اين توپ‌ها ايراد گرفته باشند. در هر صورت اين توپ‌ها حتما تاييديه دارد كه فدراسيون آنها را وارد ليگ كرده است. توپ‌هاي بين‌المللي درجه دارند و توپ‌ها براي جام جهاني، ليگ قهرمانان، ليگ‌هاي معتبر اروپايي و همين طور تا سطح پايين‌تر استفاده مي‌شود. ممكن است اين توپ‌هاي ايران در سطح محلي باشد، اما غير استاندارد نيست. اگر آل اشپورت به فدراسيون توپ نمي‌داد بايد ليگمان را با توپ‌هاي پلاستيكي برگزار مي‌كرديم؟
مديرعامل شركت پوماي ايران درباره احتمال گرفتن اسپانسرينگ تيم ملي در جام جهاني 2014 ، گفت: ما در مقدماتي جام جهاني و در دو بازي اول مقابل اردن و قطر اسپانسر تيم ملي بوديم، اما به خاطر بعضي تحريم‌ها به ما گفتند كه دست نگه داريد و ما هم اين كار را كرديم. به عنوان يك ايراني خيلي دوست دارم كه تيم ملي كشورم از مارك‌هاي معتبري از پوما و آديداس استفاده كند. حتي حاضرم براي اسپانسرينگ آديداس در تيم ملي هزينه كنم، اما ايران منافعش را ببرد. ما براي حمايت از تيم ملي براي جام جهاني آماده‌ايم و هر زمان كه فدراسيون درخواست كند كار خود را آغاز مي‌كنيم.
اين خبر تكميل مي شود...
جوابيه رييس ليگ به اظهارات مديرعامل پوماي ايران:
رييس سازمان ليگ در واكنش به ادعاي نمايندگي پوما مبني بر دادن توپ‌هاي رايگان به ليگ ايران گفت: از هر پيشنهاد بهتري به شدت استقبال مي‌كنيم.
رييس سازمان ليگ درباره اظهارات مديرعامل نمايندگي پوما در ايران مبني بر اينكه پوما حاضر بوده توپ‌هاي رايگان به ليگ ايران بدهد و اسپانسري تيم ملي در جام جهاني را بپذيرد اما فدراسيون هيچ جوابي به آنها نداده است، اظهار كرد: با قاطعيت تاكيد مي‌كنم كه ما از هر پيشنهاد بهتري در اين باره استقبال مي‌كنيم. من هيچ پيشنهادي از طرف پوما دريافت نكرده بودم و مسوولان هم اگر پيشنهادي بوده به من نگفته‌اند اما همين امروز (دوشنبه) كميته پيگيري را تشكيل مي‌دهم تا موضوع اين پيشنهاد را بررسي كند.
اين خبر تكميل مي شود...
پوما در واكنش به برخي ترديدها و مطالب ذكر شده در خصوص اسپانسرينگ تيم ملي فوتبال ايران و نمايندگي پوما در ايران اعلام نمود:
آقاي محمدعلي دنياگرد به عنوان نماينده رسمي فروش محصولات برند پوما در ايران معرفي مي گردد و اين شركت هرگونه پيشنهاد در خصوص اسپانسرينگ تيم هاي ملي در ايران را تنها از جانب نمايندگي خود در اين كشور اعلام خواهد نمود.فرم ارسال نظر

*نام و نام خانوادگی:
*پست الکترونیک:
*نظر شما:
بیشینه 3500 کاراکتر ( کاراکتر باقیمانده).
تعداد کاراکتر بیشتر از حد مجاز می باشد.
* لطفا کاراکترهایی را که در تصویر می بینید در کادر پایین وارد کنید:

تماس با ما راهنمای خرید